Susisiekime +37067977207

SMUIKO MUZIKA

Mano vienintelis noras grojant, kad Jūs pajustumėte šios akimirkos grožį, skambant gyvai smuiko muzikai.

Kokį muzikos instrumentą pasirinkti vestuvių ceremonijai?

Vestuvių ceremonija nenumaldomai artėja ir širdį kutena malonūs virpuliukai, vos apie ją pagalvojate. Bet vis dar negalite nuspręsti, kokį muzikos instrumentą pasirinkti? Siūlome susipažinti su keliais instrumentai ir kiekvieno jų išskirtinėmis savybėmis:
1. SAKSOFONO muzika - jeigu Jums patinka pučiamųjų instrumentų garsas, saksofono muzika bus geras pasirinkimas. Saksofonas yra garsus instrumentas, todėl jis puikiai tinka lauke. Tai melodinis instrumentas, todėl rinkdamiesi saksofonistą, paklauskite ar groja su fonograma. nes šiam instrumentui rekėtų pritarimo. 
2. SMUIKAS - labai universalus, aukštesnių tonų nei sakosfonas instrumentas. Juo išgaunamas tylesnis garsas nei saksofonu. 
Smuikas pasižįmi tuo, kad juo galima išgauti labai subtilią, taip tariant "už širdies griebiančią" melodiją. Taip pat smuiku galima atlikti įvairių stilių: nuo romantiška dvelkiančių, lyriškų melodijų iki džiugių, linksmų kantry ar džiazo stiliaus kūrinių. Smuikas geriau skamba su gitaros, pianino ar fonogramos pritarimu. Grojant lauke garsas neišsisklaidys, jeigu bus šiek tiek įgarsinta mikrofonu ar kitais būdais.
3. KLASIKINĖ GITARA - taip pat styginis, tylesnis nei smuikas instrumentas. Kaip ir smuikas, puikiai tinkantis groti bažnyčioje. Klasikinei gitarai nebūtinas pritarimas. Tačiau galite rasti smuiko ir gitaros dueto ansamblį. 
Du styginiai, subtilūs instrumentai puikiai tinka vestuvių ceremonijai ir jų muzika sušildys svečių bei jaunųjų širdis!  
Lauke klasikinė gitara skambės gan tyliai, todėl norint garsesnės muzikos, teiraukitės gitaristo, grojančio su įgarsinimu. 
4. FLEITA - pučiamasis instrumentas. Jeigu patinka fleitos garsas, rinkitės šį instrumentą. Jis gražiau skambės su pritarimu, pvz.: dvi fleitos, fleita ir fonograma, fleita ir smuikas.

 

Vis tik rinkitės tą instrumentą, kuris Jums ir Jūsų porai labiausiai patinka. Jeigu vaikystėje grojote fleita ir su sentimentais prisimenate šį instrumentą, rinkitės jį. Tegul vestuvių ceremojoje būna tai, kas Jus labiausiai jaudina, džiugina ir kelia malonius prisiminimus!

 

 

 

 

12 gražiausių dainų vestuvių ceremonijai

Kokią dainą pasirinkti, kai nuotaka žengia į ceremonijai skirtą vietą? Šis momentas yra labai svarbus vestuvių ceremonijoje, juk nuotaka taip ilgai laukė šio momento! Būtų geriausia, jeigu pora pasirinktų savo mylimiausią dainą apie meilę, ar kitą gražią, lyriškesnės nuotaikos dainą. Kaip būtų miela, jeigu ši daina sukeltų Jums šiltas asociacijas, mielus prisiminimus ir pasimirštų visas vestuvinis jauduliukas. 
Siūlau sąrašą gražiausių visų laikų dainų apie meilę. Visos jos puikiai tiks kaip pirmoji vestuvių ceremonijos daina (kai ceremonija vyksta ne bažnyčioje).
 1. "Beautiful in White" - Westlife 
 2. "Perfect" - Ed Sheeran
 3. "A Thousand Years" - Kristina Perry
 4. "Love Me Like You Do" - Ellie Goulding
 5. "L.O.V.E" - Michael Buble (bliuzo stilius)
 6. "The Power Of Love" - Celine Dion
 7. "All Of Me" - John Legend
 8. "Thinking Out Loud" - Ed Sheeran
 9. "From This Moment" - Shania Twain
 10. "Falling For You" - Colbie Caillat (gyvesnė)
 11. "Prayed For You" - Matt Stell
 12. "Married You" - Bruno Mars
Bet kuri iš sių melodijų nuostabiai skambės gyvai atliekama smuiku. Nepamirškite susitarti su muzikantu iš anksto, jeigu turite savo mėgiamą melodiją ir norėtumėte ją išgirsti vestuvių ceremonijos metu.