Apie mane

 

Esu Vitalija - profesionali muzikantė. Turiu daugiau nei 5 metų patirtį, grojant šventėse, vestuvių ceremonijose, restoranuose. Patirties ir meilės muzikai dėka, išpildysiu slaptas Jūsų muzikines svajones. 

 

SMUIKO AR SMUIKO IR GITAROS MUZIKA ŠVENTEI. Jau daug metų grojame  ir gitaros duetu - klasikinių instrumentų derinys leidžia išlaikyti gerą stilių. Smuiku ir gitara atliekama muzika šventei gali suteikti labai įvairių spalvų: nuo subtilaus jausmingumo iki iškilmingumo, veržlumo ir džiugesio. 

 

MUZIKA VESTUVIŲ CEREMONIJAI: galite rinktis smuiko ar smuiko ir gitaros duetO muziką. Kai skamba muzika vestuvių ceremonijoje, jaunieji gali pamiršti visus rūpesčius ir drąsiai žengia prie altoriaus ar ceremonijai paskirtos vietos. Smuiko muzika užpildys tylą, nustelbs šurmulį ir jauniesiems bei svečiams padės pasinerti į šventinę nuotaiką.

 

SMUIKO MUZIKA RENGINIUI. Artėja įmonės jubiliejus, vakarėlis, gimtadienis? Smuiko ir fonogramos muzika renginiui - tai geras stilius, puiki nuotaika ir laimingi žmonės aplinkui!

 

MUZIKINIS PASVEIKINIMAS SMUIKU. Nepergyvenkite, jeigu trokštate pasveikinti merginą ar pasipiršti būsimai nuotakai ir nežinote, kaip palikti neišdildomą įspūdį. Nes esu aš ir mano smuikas. Kartu mes galime maloniai nustebinti Jūsų patį brangiausią žmogutį. 

 

KAIP PASIRUOŠTI VESTUVIŲ CEREMONIJAI?

 

VESTUVIŲ CEREMONIJA - šventė, apie kurią svajojote visą gyvenimą! Kiekviena besikurianti šeima trokšta, kad šis momentas pasiliktų atmintyje visą gyvenimą. 


KAIP SURENGTI GERĄ VESTUVIŲ CEREMONIJĄ? 


1. Jei nusprendėte ceremoniją rengti lauke, sodyboje ar prie jūros, turite atsižvelgti į orų kaitą ir pagalvoti, ką darysite jei lis lietus. Taip pat kartais būna stiprus vėjas, ypač prie jūros - pasirinkite dekoracijas, kurioms nebaisus stipresnis vėjas. 


2. Jaunieji turi nemažai rūpesčių prieš vestuves ir net vestuvių dieną. Kad ateitumėte į ceremoniją, pamiršę ir palikę visus rūpesčius, Jums padės muzika ceremonijos metu. Saksofono, smuiko ir gitaros dueto ar skoningai atliekama smuiko muzika Jus sugrąžins į esamą akimirką ir padės džiaugsmingai ir pakiliai išgyventi šią nuostabiausią valandą Jūsų gyvenime!


3. Nepamirškite geros nuotaikos besiruošdami vestuvių dieną! Palikite visus rūpesčius, nepabaigtus darbus pabaigti artimiesiems. O jūs su savo mylimuoju džiaukitės šia nuostabiausia diena savo gyvenime. Kitos tokios jau nebebus. 
GERO PASIRUOŠIMO VISOMS BŪSIMOMS NUOTAKOMS!

gallery/smuiko muzika